KIM JESTEŚMY?

Treelux to polska firma, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i praktycznych umiejętności z nowoczesną wiedzą, polotem do innowacyjności i niepohamowaną chęcią tworzenia przyjaznej i profesjonalnej firmy sprzątającej. Misja zawarta jest w logo oraz nazwie - angielskie słowo Tree oznacza "drzewo". W nim jest wiedza i dbałość o szczegóły, dostarczając najlepszą usługę opartą o doświadczenie i profesjonalizm. 

Treelux oferuje serwis sprzątający dbając o najwyższą jakość i obsługę. Nasze usługi kierujemy do osób mających firmę " oferta dla firm" oraz osób indywidualnych " oferta dla domu". Stosujemy bezpieczne dla środowiska, skuteczne preparaty oraz nowoczesny sprzęt i technologię. 

MISJA

Misją firmy Treelux jest dostarczenie usługi na najwyższym poziomie i produktów najlepszej jakości. Chcemy wyznaczać nowe, standardy i wprowadzać odważne innowacje oparte na wiedzy i doświadczeniu w branży usług utrzymania czystości jako profesjonalna firma porządkowa. Sprawdź! Warszawa i okolice.

GWARANCJA JAKOŚCI TREELUX

Treelux dba o szczegóły, wykorzystując najnowsze technologie, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego serwisu. Treelux kontroluje cały proces związany z obsługą obiektu: od pierwszego kontaktu, przez wizję lokalną i złożenie wyceny, po kompleksową obsługę i dostawę. Wszystkie produkty, które oferujemy spełniają najwyższe normy jakości, pracujemy tylko na takich środkach, które mają potwierdzoną jakość.

Wchodzimy na rynek z przyjazną i nowoczesną firmą sprzątającą, która już na tle konkurencji wyróżnia się doświadczeniem oraz prostą w obsłudze stroną internetową. Wprowadzamy nową jakość w zamówieniach, jako pierwsi deklarujemy, że do 24h wyślemy darmową wycenę. 

Powstaje firma Treelux 

Kilka miesięcy później podpisujemy pierwszą umowę z biurem w centrum Warszawy. Z miesiąca na miesiąc zaczynamy budować mocną pozycję na rynku.

Usługę Treelux kierujemy do firm & klienta indywidualnego

Następnym krokiem jest powiększenie usługi o specjalistyczne usługi dodatkowe w ramach umów stałych i zleceń jednorazowych 

Usługa dodatkowa

Jako pierwsi chcemy wprowadzić nową usługę, która będzie skierowana tylko do firm. Niebawem odsłona nowej oferty!

Pracujemy nad nową usługą

Treelux sp. z o.o.

Centrala Warszawa 

Atrium Centrum al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

E-mail: biuro@treelux.pl

Tel: +48 22 602 21 07

Pn. - pt. w godz. 08:00 - 18:00

REGON 382427432
NIP 5272880590
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy
KRS 0000769066

Copyright © 2019 Treelux Sp. z o.o. 

22 602 21 07